התקשרו עכשיו:
סניף תל אביב :  077-324-0959
סניף נתניה :  077-324-0959

יעקב כהן ושות' משרד עורכי דין

ברוכים הבאים לאתר משרדנו, אתר ייחודי בדיני משפחה.

אתם יושבים מול המסך, אתם בוודאי מקושקשים, עייפים, מאוכזבים …  לתקופה זו לא פיללתם, לא האמנתם שתגיעו יום אחד לימים קשים אלה של טרום גירושין, הרי לא מזמן  ידעתם שתכבשו יחדיו את האוורסט …כל כך אהבתם, כל כך רציתם להיות יחדיו, כל כך חלמתם חלומות משותפים והיום זה כל כך שונה….

לפני שהתחתנתם לא התייעצתם עם אף אחד, הלכתם אחר משאלת הלב ולצער כולנו הגעתם למקום שאין ממנו חזרה … אתם מחפשים עורך דין שיהיה איתכם בשעות  קשות אלה, שידריך אתכם מה לעשות ואיך לעשות, שיתן לכם ייצוג הולם בבית הדין הרבני שיעמוד לצדכם בבית משפט לענייני משפחה, שידע להעניק לכם את מלא זכויותכם, שיביט בכם בגובה העיניים, שיהיה רגיש לילדים שלכם שינסה לצמצם ולהמעיט מסבלם של הילדים שאתם כל כך אוהבים ותמיד תאהבו עד כלות…

אתם מחפשים עורך דין שיהיה נגיש בכל שעות היום, אתם מחפשים עורך דין שתרגישו איתו בנוח ותדברו איתו כמו שמדברים עם אח גדול ומנוסה  ובכן… הגעתם למקום הנכון ! זו התחייבות עם כל המשתמע מכך, הגעתם אלי,  עורך דין יעקב כהן, אני עוסק בדיני משפחה ורואה בעבודתי זו שליחות אלוקית בה אני יכול לתרום את חלקי לאנשים שלצער כולנו לא שפר עליהם גורלם בתחום הבין זוגי ואני אעשה הכל.. אבל הכל!!! כדי להוביל אתכם לדרך חדשה,  סלולה, ללא חתחתים וללא סיבוכים ולעתים אף בזמן קצר ביותר.

עלכם לדעת, במשרדי, הן בסניף בתל אביב והן בסניף  בנתניה אני מוקף בשלושה עוזרים חרוצים, מקצועיים , ונחושים להגיש לי כל עזרה בכל תיק, שנים הם עושים זאת בנאמנות אין קץ, נאמנות הקיימת רק בין אב לשלושת ילדיו  חשוב לומר שלכל אחד מהילדים יש קריירה עצמאית משלו בתחום אחר ובמקביל הם משמשים לי כעוזרים נאמנים בדיני משפחה, יוסף, או ליתר דיוק עו"ד יוסף כהן עוזר לי בכל מה שקשור בתיקים הקשורים לבית משפט לענייני משפחה  ובמקביל הוא אישית עוסק בקריירה מפוארת בתחום של הוצאה לפועל  עורכת דין לבנת ינאי  (גם בתי היקרה ) מסייעת לי בכל התיקים הקשורים לבית הדין הרבני ובמקביל הינה מומחית בדיני נזיקין ועורך דין דביר כהן מסייע לי בכל מה שקשור לסעדים זמניים ותיקים הנוחתים עלי בהתראה קצרה כמו צווי הגנה והרחקה בהם נדרשת הערכות מיידית ללא הכנה מוקדמת במקביל עו"ד דביר כהן עוסק בדיני עבודה.

לסיכום, הגעתם למשרד משפחתי וכמשרד משפחתי, אתם בוודאי מבינים שכל הצוות יעשה את כל המוטל עליו כדי לעזור לי לעזור לכם בימים לא פשוטים אלה.

ועכשיו עשו את הצעד הקטן שהוא צעד גדול לחייכם… והרימו אלי טלפון, אני במרחק של נגיעה מכם  ….

                                                                    שלכם .

                                                                    עו"ד יעקב כהן

 

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

שליחת הודעה מהירה

מלאו את הפרטים הבאים לקביעת פגישת ייעוץ לא מחייבתCall